Тепло пішло у домівки киян – скільки щасливчиків уже гріються

17:46 16.10.2020

У Києві розпочали підключення будівель до тепла. Станом на 16:00 батареї потеплішали у 7,8% житлового фонду (775 будинках). Заклади соціальної сфери підключаються до опалення за індивідуальними заявками їх керівництва. Наразі тепло вже отримують: 1,5% лікарень (5) та 0,4% від загальної кількості дитсадків (2).

Тепло пішло у домівки киян – скільки щасливчиків уже гріються

Про це повідомляє КМДА.

Там кажуть, що дати тепло усім споживачам за більш стислі терміни неможливе.

Різке збільшення теплового навантаження – температури теплоносія та тиску – може призвести до аварійних пошкоджень. Тому розгортання системи відбувається поступово”, – говориться у повідомленні.

У міськадміністрації нагадали, что столиця має одну з найбільших централізованих систем теплопостачання в Європі: три потужні теплоелектроцентралі, майже 200 котельних та понад 2,7 тисяч кілометрів теплових мереж. Відповідно до технологічних норм, розгортання такої системи займає близько 7 днів. Тому місто ухвалило рішення про старт опалювального сезону 16 жовтня, враховуючи прогноз про різке похолодання з наступного тижня.

Читайте також: Сьогодні починається опалювальний сезон. Що треба знати

Нагадаємо, у столиці незвичайно довго затрималась метеорологічна осінь. У Карпатах вже насипало снігу, а киян вже у ці вихідні поливатиме дощем і завіє вітром.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...