Темінь – не тільки товаришка молоді. Вночі у столиці комунальники влаштували санітарний рейд

Автор: Любава Лисичкіна
18:56 06.08.2021

Кияни масово скаржаться на стихійну сезонну торгівлю, яка захаращує проходи, псує благоустрій, створює антисанітарію та заважає пішоходам.

Темінь – не тільки товаришка молоді. Вночі у столиці комунальники влаштували санітарний рейд
Як повідомили в КМДА, сьогодні вночі рейди провели  в усіх районах столиці на 130 локаціях.
 
Працівники комунальних служб за кілька годин прибрали з вулиць 450 кубометрів сміття після торговців. Було задіяно півтисячі працівників та майже 200 одиниць техніки комунальних служб міста. 
 
«Торговці овочами та фруктами часто залишають палети, картонні коробки, зіпсовані залишки нереалізованої продукції. Сьогодні під час нічного рейду комунальні працівники очистили місто від 450 кубометрів сміття після незаконної торгівлі. Такі рейди ми будемо проводити на постійній основі. Місто має бути чистим», – зазначив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.
 
Як відомо,  згідно з ст. 160 Адміністративного кодексу Україну торгівля з рук у невстановлених місцях тягне за собою штраф від 102 до 255 грн. За викидання сміття у непризначеному місці згідно з ст. 152 Адміністративного кодексу передбачена відповідальність у вигляді штрафу від 340 до 1700 грн.
 
Нагадаємо, у ЦНАПі посадовець влаштував непоганий бізнес на реєстрації.

Великий Київ у Google News

підписатися