Техогляд повернувся, ковід-контролерів в місті побільшає, “Електронмаш” вже не наш – найрезонансніші новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:46 12.11.2021

З 12 листопада поліцейські перевірятимуть техогляд за допомогою мобільних діагностичних станцій. Крім цього, влада вирішила “закрутити гайки” у дотриманні правил карантину і збільшила кількість робочих груп, які перевірятимуть суб’єктів господарювання. Ввечері стало відомо, що відбувся аукціон з продажу заводу “Електронмаш”.

Техогляд повернувся, ковід-контролерів в місті побільшає, “Електронмаш” вже не наш – найрезонансніші новини дня

Обов’язковий техогляд повернувся. Відсьогодні водіїв перевірятимуть на дорогах: хто під ударом

Поліцейські з 12 листопада почнуть використовувати спеціалізовані автомобілі – мобільні діагностичні станції, які контролюватимуть відповідність технічного стану транспортних засобів, які підлягають обов’язковому технічному контролю.

За непроходження техогляду зараз передбачений штраф 1,7 тис. грн. За повторне порушення – позбавлення водійського посвідчення. 

В усіх районах столиці посилюють контроль за дотриманням карантину

Для контролю за дотриманням суб’єктами господарювання обмежувальних протиепідемічних заходів кількість робочих груп збільшать до чотирьох у кожному районі міста.

До робочих груп залучать посадових осіб районних в місті Києві державних адміністрацій, ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві, Головного управління Національної поліції в місті Києві, КП «Муніципальна охорона».

“Електронмаш” пішов у приватні руки, за нього боролися 22 компанії

Онлайн-аукціон з приватизації майнового комплексу ДП «Електронмаш»  відбувся в  рамках великої приватизації.

  За об’єкт приватизації на торгах змагалися 22 компанії, а стартова ціна зросла у 14,5 разів – з 66,7 млн грн до 970 млн грн.

Великий Київ у Google News

підписатися