Театр оперети відкриває секрети залаштунків

Автор: Галина Ворона
23:11 25.11.2023

Сьогодні в Національній опереті України відбулась прем’єрна екскурсія “Оперета відкриває секрети”, де любителі театру могли більше дізнатись про історію оперети і поринути у особливу атмосферу залаштунків.

Театр оперети відкриває секрети залаштунків

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Оперети.

Як розповіла організаторка екскурсій, Ольга Байбак, організаторка екскурсії, історія театру надзвичайно багата та насичена яскравими особистостями, і сьогодні її спробували максимально про все розказати відвідувачам.

Водночас вона вважає, що особливе враження на відвідувачів справила залаштункова частина екскурсії, костюмерний цех, робота звукорежисерів та гримерів.

Саме тут працівники цеху з великою любов’ю та знанням своєї справи розповідали про свою працю, що викликало велике захоплення серед учасників екскурсії.

Також можна було відчути та побачити глядацьку залу зі сцени, як на неї дивляться актори, коли грають вистави та перебувають в світлі софітів.

За словами Ольги Байбак, серед відвідувачів були прихильники театру оперети, які називали свої улюблені вистави та знайомі з грою акторів. Разом з тим, їй вдалося здивувати навіть справжніх театральних знавців.

Наступна залаштункова подорож та нові секрети театру оперети вже 16 грудня.

Читайте також: Помер керівник театру на Печерську Олександр Крижанівський

Нагадаємо, Київський театр ляльок розпочне зимовий сезон прем’єрою про юних блогерів.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин