Театр Франка відновлює роботу прем’єрою – що покажуть

12:10 29.06.2020

1 липня у театрі імені Франка стартує післякарантинний сезон. Театр відновлює свою роботу прем’єрою вистави за п’єсою Івана Франка “Украдене щастя”. Допускатимуть до перегляду у масках.

Театр Франка відновлює роботу прем’єрою – що покажуть

Як повідомляється на сайті театру, вистави проходитимуть з дотриманням соціальної дистанції та всіх рекомендацій МОЗ. При відвідуванні театру обов’язково необхідно буде вдягнути маски або респіратори.

“Аби ви почували себе в безпеці, показ деяких вистав ми маємо розділити на декілька днів”, – йдеться в повідомленні. 

Покази відбудуться 1, 2 та 3 липня початок о 19:00. Зазначається, що глядачі, які купляли квитки через мережу інтернет, на 9 квітня запрошуються до перегляду вистави 1 липня. З квитками на 10 квітня чекатимуть 2 липня (надійде роз’яснення електронним листом). Глядачі, які придбали квитки в касі театру, запрошуються до перегляду прем’єри вистави “Украдене щастя” 3 липня.

Нагадаємо, картини, намальовані під час карантину – про секс, електрички, дім, масковий режим і подорожі – говорять не лише про художників, а й про нас всіх, бо життя всіх людей багато чим схожі. “Великий Київ” рекомендує відвідати виставку “Спостереження 2020”, щоб зрозуміти, чого локдаун нас позбавив та чого нам хочеться.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...