Teacher CUP – всеукраїнський конкурс для вчителів-інноваторів. Призовий фонд – 150 000 грн

12:55 19.06

Освітяни країни можуть спробувати свої сили у Всеукраїнському конкурсі для вчителів-інноваторів Teacher CUP. Заявку на участь у ньому подали вже більше 1200 вчителів зі всієї України. Реєстрація відкрита до 17 липня. 

Teacher CUP – всеукраїнський конкурс для вчителів-інноваторів. Призовий фонд – 150 000 грн

Призовий фонд конкурсу – 150 000 грн. Спеціальний грант на 50 000 грн від фонду Олени Пінчук і проекту “Я зможу”, який спрямований на жінок-інноваторів з невеликих міст із населенням до 250 000 осіб. Переможців і фіналістів чекають грошові призи, гранти на навчання і цінні подарунки. 

Головна мета конкурсу – підтримати шкільних вчителів в складний для них час, звернути увагу суспільства на їх досягнення і поділитися успішними кейсами з усією країною. Методології, технології, підходи – усе це в структурі кейсів може бути систематизовано і представлено на загальне використання. Це неймовірна можливість, яку не можна упустити. Карантин закінчиться, але досвід, який придбало педагогічне співтовариство, не має бути загублений, а сили і енергія, які були витрачені, мають бути відмічені нагородою.

Хто може взяти участь: будь-який шкільний учитель, який використовує у своїй роботі інноваційні підходи, сучасні технології, інноваційні освітні практики. 

Конкурс організований Комп’ютерною Академією ШАГ і проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України і Міністерства цифрової трансформації України. Партнери конкурсу: мережа фитнес-клубов для жінок “FitCurves”, ZNO.ua – лідер по підготовці до ЗНО в Україні. 

Детальна інформація розміщена на сайті: https://teachercup.com.ua/

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...