Як зазначається, є екскурсії живі і віртуальні, але всі вони мають відношення до війни, до злочинів окупантів.
Тур в Чорнобаївку
В Україні організували тур до легендарної Чорнобаївки. Вирушити на екскурсію до села під Херсоном можна буде після закінчення війни. А купити квиток – є можливість вже зараз.
Весь прибуток від продажів відправлять на допомогу ЗСУ та місцевим жителям.
Планується, що в ході одноденної екскурсії гід, який сам пережив окупацію, покаже охочим місцеві памʼятки. А саме: легендарний аеродром, де залишилися кістяки згорілих вертольотів РФ, залишки командного пункту ворога. Гід також розповість, скільки разів українська артилерія точним ударом знищувала рашистів.
Вартість туру – 699 грн з особи. Діти, волонтери та учасники бойових дій зможуть відвідати екскурсію за пільговою ціною. У цю вартість входить проїзд з Херсона до Чорнобаївки та назад, супровід гідом, обід у ресторані та вхідний квиток у музей.
Екскурсія зруйнованими будинками Києва
У Києві проводять пішохідні екскурсії столицею. Розповідають про історію міста, яке вистояло у Другій Світовій війні, а також про сучасне повномасштабне вторгнення в Україну.
Серед точок маршруту: телевізійна вежа та інші зруйновані чи пошкоджені через російські обстріли будинки Києва.
Віртуальні музеї – руїни Київщини та Чернігова
У столиці, Київській області та Чернігові з’явились 3D-тури будівлями, зруйнованими та пошкодженими російськими загарбниками.
Віртуальний музей створили Юрій Зозуля, Дмитро Матяш і Микола Омельченко. Вони є співзасновниками проєкту “Війна впритул”.
Команда знімала за допомогою дронів.
Мета проєкту – показати світовій спільноті реальний масштаб руйнувань.
Екскурсії в Чорнобиль
Попри те, що Чорнобиль від російських окупантів звільнили лише 31 березня, у місто вже відновили екскурсії. Пропонують одноденні тури безпечними маршрутами.Зважаючи на знижений попит на туризм у війну туристичні компанії вигадують нові цікавинки. Так “Чорнобиль Тур” – пригощають туристів “чорнобильською кавою”. Роблять з додаванням полину.
Зважаючи на знижений попит на туризм у війну туристичні компанії вигадують нові цікавинки. Так “Чорнобиль Тур” – пригощають туристів “чорнобильською кавою”. Роблять з додаванням полину.
До слова, руйнування Київщини: облрада ухвалила рішення про початок будівництва 560 будинків.