Тарифи на паркування в Києві скасовані – рішення суду

Автор: Марія Супрун
16:10 12.08.2022

Апеляційний суд залишив без змін рішення Окружного адмінсуду міста Києва щодо визнання протиправним та нечинним розпорядження КМДА від 25.06.2021 №1459 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, які надаються Комунальним підприємством «Київтранспарксервіс». Наразі рішення ОАСК щодо протиправності розпорядження КМДА про платні парковки набрало законної сили.

Тарифи на паркування в Києві скасовані – рішення суду

Про це повідомляє “ВК” з посиланням на прес-службу ОАСК.

Зазначимо, що з  відповідним позовом жителі столиці звернулись до Окружного адміністративного суду міста Києва у серпні 2021 року.

Суд дійшов до висновку, що оскаржуване розпорядження не відповідає вимогам Податкового кодексу України та Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затвердженого постановою Кабміну. Суд визнав протиправним та нечинним розпорядження КМДА.

Відповідно до положень Кодексу адміністративного судочинства України, рішення набрало законної сили 1 серпня 2022 року.

Передбачено, що нормативно-правовий акт втрачає чинність повністю або в окремій його частині з моменту набрання законної сили відповідним рішенням суду.

Нагадаємо, що муніципальні парковки у Києві тимчасово стали безкоштовними. Такий захід пов’язаний саме із цим судовим процесом щодо вартості паркування.

Великий Київ у Google News

підписатися