Талісман Оболонської РДА: відому собачку знайшли в каналізації через 10 днів після зникнення

Автор: Марія Супрун
18:25 05.01

Новорічно-різдвяні свята – час для дивовижних історій із щасливим фіналом. Розповідь про собаку Люсю – саме така.

Талісман Оболонської РДА: відому собачку знайшли в каналізації через 10 днів після зникнення

Як розповів депутат Київради Владислав Трубіцин, знайшлася відома в Оболонському районі собачка Люся, яка зникла перед Новим роком 10 днів тому.

За його словами, собаку знайшла прибиральниця, яка зазирнула у напіввідкритий люк і побачила там ледь живу Люсю. Всі ці десять днів вона прожила на самій воді.

Була проведена ціла спецоперація з її спасіння. Собаку відгодували, зацілували. І ось вона знову – в доброму здоров’ї і гуморі з нами! Сподіваюся, ще довго буде радувати нас всіх своєю поважною ходою і тертися мокрим носом об руку“, – написав Трубіцин у Facebook.

Також він розповів, що цей «двортер’єр» – дуже відома мохната особа у «владних колах» Оболоні. Адже живе вона не деінде, а у дворі Оболонської РДА. Точніше, у дворі вона гуляє, а більшу частину часу проводить безпосередньо в приміщенні адміністрації. Люся вільно орієнтується у будівлі, знає, де чий кабінет. Нерідко її можна зустріти і в приймальні голови району Кирила Фесика.

Люсю тут дуже поважають, адже вона старожил. Подейкують, вона оселилася в РДА ще три скликання тому. Тож її вважають талісманом адміністрації.

Раніше вона нікуди від РДА не відходила, тому всі, хто її знав, не на жарт схвилювалися, коли вона зникла.

Нагадаємо, у столичному притулку від новорічних салютів помер песик Гуффі.

Великий Київ у Google News

підписатися