Такий пікет. На Лісовому масиві чоловік зупинив рух трамваїв

Автор: Тетяна Сененко
16:15 04.10

Інцидент стався зранку 4 жовтня на Лісовому масиві на зупинці трамваїв біля ринку “Юність”. За словами киянина, який став свідком “перформенсу”, через таку витівку чоловіка зупинилося десятки трамваїв.

Такий пікет. На Лісовому масиві чоловік зупинив рух трамваїв

Про це повідомив очевидець події Ярослав Федоренко.

Чолов’яга (говорив тверезо) лягає на колії. Сотні людей виходять і далі йдуть пішки. Деякі намагаються його пересунути хоча б, але він кричить і відбивається (наче тверезо). Погрози викликати поліцію теж не допомагають” – описав ситуацію киянин.

Зазначимо, за цим маршрутом курсують трамваї №22 та №28. Інформації від “Київпастрансу” про затримки трамваїв на цій лінії не надходило. Тож, ймовірно, із мітингувальником розібралися самі пасажири і таки пересунули його полежати в іншому місці.

Додамо, що “Київпастранс” повідомив після 7-ї ранку  що 4 жовтня скасовуються рейси міської електрички №№7304- 7311 /7312 – 7319 з технічних причин.

Нагадаємо, раніше під будівлею приймальні президента України на вулиці Шовковичній невідомий оголений чоловік просив хліба. Після ймовірного перформансу чоловік все ж одягнув штани. Проте невідомо скільки часу він був під приймальнею.

Великий Київ у Google News

підписатися