Такого не було. Українців попередили про ще один штам коронавірусу

Автор: Тетяна Сененко
16:24 12.04

Інтенсивне спілкування між людьми підвищує ймовірність виникнення нових штамів коронавірусу. Крім виявлених британського та південноафриканського штамів коронавірусу, існує ймовірність, що в Україну може бути занесений каліфорнійський штам

Такого не було. Українців попередили про ще один штам коронавірусу
Про це під час пресконференції, повідомила завідувачка кафедри епідеміології Харківського національного медичного університету Тетяна Чумаченко, повідомляє Укрінформ.

“Чим інтенсивніше йде спілкування людей, тим більша ймовірність виникнення нових штамів вірусу, які укореняться серед населення. Якби люди дотримувалися дистанції, то навіть якби виникла нова мутація, то вона не зміцнювалася серед людей”, – сказала Чумаченко.

Нові мутації вірусу виявляються щотижня, підкреслила експертка, однак не всі вони мають підвищену агресивність і закріплюються серед людей.

До слова, за минулу добу в Україні було виявлено 7 856 нових випадків коронавірусу. Так, загальна кількість інфікованих становить 1 861 105 осіб.

Між тим, рішення про продовження посиленого локдауну, який був запроваджений до 16 квітня у Києві, буде прийнято в середу, 14 квітня. Місцева влада наразі спостерігає за динамікою захворювання COVID-19 у місті.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...