Так ліпше. На машинах російських дипломатів у Києві з’явилися українські тризубці (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
12:25 16.03.2021

У Києві в ніч на 16 березня на вулицях біля посольства РФ з’явилися плакати із зображенням російських дипломатів і “визнанням” Криму українською територією. Також, на автомобілях співробітників російського посольства з’явилися наклейки із зображенням українського тризуба.

Так ліпше. На машинах російських дипломатів у Києві з’явилися українські тризубці (ФОТО)

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко в своєму телеграм-каналі.

“Ці плакати можна сьогодні побачити всюди, де працюють і живуть російські дипломати – біля посольства РФ в Україні. А дизайн автомобілів російської агентури значно поліпшили стильні тризуби”, – написав Цаплієнко.

 

  

Нагадаємо, напередодні річниці незаконної анексії Криму під посольство РФ на Повітрофлотському проспекті повернули демонтований  банер з гербом української контррозвідки – зображенням орла, що стискає двоголову змії. Новий білборд доповнили надписом “Крим – це Україна”.

Білбордом з гербом української контррозвідки наші спецслужби “привітали” північного сусіда з днем Росії у червні 2020 року. Баннер так комусь муляв, що його одразу ж спробували прибрати, але під тиском громадськості повернули на місце. Друга спроба виявилась більш вдалою – активісти не встигли завадити демонтажу. Після цього у соцмережах здійнялась хвиля обурення  – користувачі вимагали повернути “оберег”.

Великий Київ у Google News

підписатися