Ситуацію в місті намагаються дестабілізувати – Кличко звернувся до правоохоронців

12:35 24.07.2020

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до правоохоронних органів, зокрема до СБУ та поліції, посилити заходи безпеки в столиці. Щоб кияни почувалися захищеними. Зокрема, це і патрулювання в місті, забезпечення правопорядку, більш ефективна робота з упередження можливих загроз. А також – затримання та притягнення до відповідальності злочинців.

Ситуацію в місті намагаються дестабілізувати – Кличко звернувся до правоохоронців

Про це Кличко написав в Telegram-каналі.

Ми бачимо, що відбувається, особливо останніми днями, – і в країні, і в столиці. У нас щодня повідомлення про десятки замінувань. І не всі з них, на жаль, виявляються хибними. Палять будинки і авто…Ситуацію в країні і в місті намагаються дестабілізувати. Цього не можна допустити”, – зазначив мер.

Нагадаємо, вчора горів будинок антикорупціонера Шабуніна. Крім того, у Деснянському районі через підозрілий пакет перекривали рух вулицею Кіото, а біля ТРЦ на Оболоні в автомобілі Audi шукали вибухівку.

Днем раніше вибухотехніки знешкодили два саморобних вибухових пристрої на столичному ринку “Мінський”. Момент цього вибуху неподалік станції метро “Мінська” потрапив на відео.

Великий Київ у Google News

підписатися