Ситуація довкола Києва залишається складною, але контрольованою

Автор: Марія Супрун
22:37 02.04

Противник зазнавши значних втрат, був зупинений, виснажений та не досягнув своєї мети, внаслідок наступальних дій наших військ, відступає та залишає населені пункти довкола міста. При цьому противник продовжує наносити ракетні удари по позиціям наших військ та інфраструктурі міста. Тому небезпека для населення залишається.

Ситуація довкола Києва залишається складною, але контрольованою

Про це повідомив голова Київської міської військово-цивільної адміністрації генерал Микола Жирнов.

За його словами, на звільнених територіях навколо Києва наразі триває зачистка,  розмінування та надання гуманітарної допомоги місцевим мешканцям. Сили оборони України рекомендують утриматися від відвідування звільнених територій до завершення зачистки та розмінування.

Місто продовжує жити в режимі воєнного стану. В посиленому режимі працює критична інфраструктура: комунальники, транспортники, рятувальники та медики. Військова адміністрація продовжує допомагати з евакуацією населення із передмістя столиці.

Підрозділами комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» протягом доби для попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків і інших рятувальних заходів здійснено 5 виїздів. Забезпечено оперативне реагування на 4 події.

Як відомо, для посилення охорони обʼєктів критичної інфраструктури Києва сформовано додатковий підрозділ охорони, особовий склад якого сьогодні прийняв присягу на вірність Українському народові.

Великий Київ у Google News

підписатися