Система PTL від компанії UIS – сучасне обладнання для більш ефективної роботи підприємств

09:00 24.12.2020

Візуальне сортування — це те, що повинно якомога швидше залишитися у минулому. У час комп’ютерних технологій, та повної автоматизації робочих процесів, сортувати щось вручну — це велика розкіш по відношенню до керування власним часом та ресурсами. Один і той самий процес можна виконувати в кілька разів швидше і якісніше, якщо впровадити на виробництві сучасне обладнання.

Система PTL від компанії UIS – сучасне обладнання для більш ефективної роботи підприємств

Мова про “розумні” стелажі PTL, з допомогою котрих працівники зможуть в кілька разів швидше проводити відбір та сортування продукції, а керівники, за потреби, зменшити колектив і підвищити загальну ефективність роботи підприємства мінімум на 50%. В Україні провідними виробниками PTL – систем є компанія UIS https://uislab.com.

Що собою являє PTL- система, або “розумний” стелаж

Якщо коротко про візуал, то PTL-система це конструкція, що нагадує стелаж, однак повністю автоматизований. Всі комірки обладнані світловими індикаторами, котрі загоряються якщо працівник шукає той чи інший товар. Лампочка світиться підказуючи робітнику, що саме в цій комірці є потрібна річ. Додатково, працівник складу бачитиме скільки в комірці залишилося того, чи іншого товару.

Впроваджуючи на виробництві подібне обладнання, можна вже через короткий період часу помітити наступні тенденції:

  • Регулярний приріст ефективності роботи підприємства. З PTL- системою швидкість сортування збільшується мінімум на 50%. У працівників, які виконують цю роботу, залишається час на паралельні важливіші функції. Відповідно, ефект накопичується, і ефективність роботи щодня зростає;
  • Економія бюджету компанії. Дане обладнання окуповує себе вже через кілька місяців, в першу чергу завдяки тому, що керівник може зекономити на кількох працівниках. Якщо на складі на даний момент працює 10 осіб, то троє з них можуть або бути переведені на інші посади, або ж звільнені, адже з тим же обсягом роботи тепер впорається 6 максимум 7 осіб.
  • Підвищення продуктивності роботи колективу. Працюючи з автоматизованим обладнанням, керівник отримує абсолютно всі дані про роботу того чи іншого працівника. Відповідно, можна контролювати чи виконує підлеглий необхідну денну норму чи ні. Як наслідок, простіше регулювати питання штрафів, чи то навпаки премій, задля кращої мотивації.

Загалом, PTL- системи це відмінне доповнення до будь-якого складу, чи то підприємства на котрому розташовані сортувальні станції. В Україні дане обладнання від компанії UIS вже впровадило чимало провідних підприємств, серед котрих логістичні компанії, торгові мережі, та інші великі фірми.

Підприємці обирають продукцію саме від UIS через ряд вагомих переваг, котрі надає даний розробник:

  1. Оптимальна ціна. Замовляючи “розумний” стелаж від UIS клієнт може бути впевненим, що вже через кілька місяців інвестиція окупить себе.
  2. Наявність багатьох додаткових опцій, як от зважування товару або автоматична обробка готових замовлень;
  3. Можливість замовити будь-яке модульне рішення та комплектацію стелажа;
  4. Повний супровід та впровадження системи в роботу. Відбувається встановлення та налаштування стелажів, проводиться інструктаж, підбираються індивідуальні рішення, що найкраще підходять під конкретний бізнес.

Зрештою, компанія UIS вже кілька років позиціонує себе, як провідний розробник програмного забезпечення та інноваційного обладнання, котрим успішно користуються десятки різнопрофільних компаній, як в Україні так і за її межами.

Великий Київ у Google News

підписатися