Синій диван, на якому винахідник та його супутниця виїхали із Заліщиків, уже в Києві

Автор: Любава Лисичкіна
20:22 02.07

Подорожуючі збирали 2 мільйони гривень для купівлі наземних дронів для розмінування та евакуації наших поранених захисників.

Синій диван, на якому винахідник та його супутниця виїхали із Заліщиків, уже в Києві
Світлодіодне освітлення

Як ідеться, винахідник із Заліщиків (Тернопільська область)Аркадій Фішман, який став зіркою Мережі завдяки своєму дивовижному творінню — блакитному електродивану, — уже дістався до української столиці.

Аркадій захоплюється інженерією здавна — якось він виготовив інтроцикл. Це транспортний засіб, який дещо нагадує циркове колесо. У ньому водій розташовується всередині і може рухатись. Його плани з масового виготовлення такого транспортного засобу зламала війна. Зі Слов’янська Аркадій Фішман перевіз до Тернопільщини лише деякі деталі від інтроцикла. Вони і стали донором для легендарного синього дивана. Спочатку він із сином їздив диваном невеличким містечком Заліщики. 

Працює цей диван на електротязі. У ньому встановлено акумулятор від електровелосипеда. Максимальна швидкість — до 30 кілометрів за годину.

Сьогодні Аркадій та Олена доїхали до Києва. Шлях зайняв у них 12 днів. Волонтери  залишатимуться тут як мінімум до 6 липня – у  цей день у столиці відбудеться великий концерт, під час якого і завершиться диван-тур.

Подолати шлях верхом на дивані  Аркадій та його супутниця  у подорожі Олена Дунець пішли заради доброї справи. Вони збирають 2 мільйони гривень для купівлі наземних дронів для розмінування та евакуації наших поранених захисників.

Нагадаємо, “ВК” писав про Аркадія та Олену, які   виїхали на дивані з-під Чорткова до Києва, аби назбирати грошей на ЗСУ.

Великий Київ у Google News

підписатися