Син народної депутатки від “Слуги народу” виїхав за кордон і не повернувся

12:49 06.08.2023

22-річний депутат міськради у Рудках на Львівщині Дмитро Копанчук, який є сином народної депутатки від “Слуги народу” Олени Копанчук, виїхав з України під приводом супроводу батька з інвалідністю й не повернувся.

Син народної депутатки від “Слуги народу” виїхав за кордон і не повернувся
Світлодіодне освітлення

Про це пише NGL.media.

Зазначається, що близько полудня 1 січня Копанчук перетнув у Смільниці українсько-польський кордон разом із 46-річним Володимиром Копанчуком, доцентом кафедри кримінального права Хмельницького університету управління та права.

“7 лютого Володимир Копанчук тим же автомобілем повернувся до України разом з Володимиром Федорчуком, ексдепутатом Хмельницької облради і колишнім бізнес-партнером Олени Копанчук. Федорчук особисто підтвердив NGL.media, що повернувся в Україну разом з Копанчуком-старшим”, – йдеться у повідомленні.

Попри це, сам Дмитро так і не повернувся. Зазначимо, що це суперечить законодавчій вимозі повернутися в країну не пізніше, ніж супроводжувана особа з інвалідністю.

Водночас мати хлопця народна депутатка Олена Копанчук, відмовилась говорити з NGL.media.

“Батько, Володимир Копанчук, сказав журналістам: “А чого я вам маю підказувати, як зв’язатись із моїм сином. Він дорослий хлопець, чого ви до мене телефонуєте?”, – вказано у повідомленні.

Вже упродовж семи місяців Дмитро Копанчук не з’являється у Рудківській міськраді, де є депутатом від партії “Слуга народу”. Там лише знають, що він за кордоном. Востаннє депутата бачили в стінах міськради 15 грудня минулого року.

Депутатом на Львівщині Дмитро Копанчук став 2020 року за результатами місцевих виборів.

Попри чинну заборону, він тричі побував за кордоном минулого року і щонайменше двічі (24-25 липня і 1-18 серпня ) виїжджав як водій водій-волонтер через систему “Шлях”.

Нагадаємо, на пости всіх прикордонників України розіслали вказівку про заборону на виїзд всіх чиновників та депутатів за кордон.

Великий Київ у Google News

підписатися