Сяйво корупції. Посадовця КП судитимуть за розкрадання на ремонті культового книжкового магазину у центрі Києва

Автор: Галина Ворона
14:21 07.09

У Києві судитимуть екскерівника КП, підрядника та інженера технагляду а розкрадання коштів на ремонті приміщення книжкового магазину “Сяйво Книги” по вул. Велика Васильківській, 6 , що є пам’яткою архітектури, містобудування, історії місцевого значення.

Сяйво корупції. Посадовця КП судитимуть за розкрадання на ремонті культового книжкового магазину у центрі Києва

Як розповіли у столичній прокуратурі, завершено досудове розслідування відносно колишнього директора Комунального підприємства “Міський магазин” виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), директора приватного підприємства та фізичної особи-підприємця за фактом привласнення бюджетних коштів за попередньою змовою групою осіб у великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України).

Слідством встановлено, що КП “Міський магазин” провело процедуру закупівлі щодо реставрації приміщення в житловому будинку, де понад пів століття знаходиться книжковий магазин “Сяйво Книги”.

У подальшому директор КП, керівник підрядної організації та фізична особа-підприємець, яка здійснювала технічний нагляд, змовившись між собою задля заволодіння бюджетними коштами, підписали акти приймання виконаних будівельних робіт та акту вартості устаткування (кондиціонерів, радіаторів тощо), достеменно знаючи про те, що таке устаткування не змонтовано, а частина робіт, зазначених в актах, не виконана.

Як наслідок, від замовника в особі КП “Міський магазин” на рахунок підрядника були перераховані грошові кошти за невиконані в повному обсязі роботи та послуги.

За результатами судової будівельно-технічної експертизи збитки, завдані столичному бюджету, становлять понад 600 тисяч гривень.

Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.  На майно обвинувачених накладено арешт та заявлено позов про відшкодування заподіяної шкоди.

Нагадаємо, власники “Картки киянина” мають право на знижку в 20% на придбання книжок в єдиній у місті муніципальні книгарні “Сяйво книги”. Знижка діє на весь книжковий асортимент.

Великий Київ у Google News

підписатися