Свято ЗСУ: на Михайлівській площі вручали нагороди, отримували машини та дивилися телеміст (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
22:10 06.12.2021

6 грудня в Україні відзначається 30-річчя створення Збройних сил України. До цього дня у столиці та ще п’яти містах України провели урочисті заходи, у Києві вони пройшли на Михайлівській площі. Зокрема, між шістьма містами України пройшов телеміст.

Свято ЗСУ: на Михайлівській площі вручали нагороди, отримували машини та дивилися телеміст (ФОТО)
 

Учасниками телемосту стали  Харків, Київ, Краматорськ, Львів, Одеса та Озерне. На площі та на екранах можна було побачити церемонію  вручення бойових прапорів та почесних найменувань військовим частинам, нагородження військовослужбовців державними нагородами. 

У столиці все це відбувалося ввечері на Михайлівській площі. 

У містах-учасниках телемосту  відбулась демонстрація  новітніх зразків озброєння та військової техніки. Участь у заходах взяло  керівництво Міністерства оборони та Збройних сил.

При цьому президент Володимир Зеленський взяв  участь в урочистих заходах у Харкові на площі Свободи. Спільно з Президентом вітання передав Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Протягом телемосту стало відомо, що на Житомирщині Повітряним Силам ЗС України було передано вертоліт Мі-8 та по одному літаку Л-39, Су-27 і АН-26, а у  Львові, Києві і Одесі представники Збройних Сил України отримають у своє розпорядження 15, 13 і 12 одиниць автомобілів HMMWV.

Телевізійну естафету в Одесі прийняв Міністр оборони України Олексій Резніков. За його участі відбулось церемонія включення до складу ВМС ЗС України 2 патрульних катерів типу «Айленд», а також передача іншої техніки.

У Краматорську до телемосту долучився  командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Нагадаємо, можна побачити як проходила репетиція параду на Михайлівській площі.

 

Великий Київ у Google News

підписатися