Свято наближається. На Софійській площі почали встановлювати ялинку

18:19 26.11.2020

Сьогодні, 26 листопада, у Києві розпочався монтаж головної ялинки країни на Софійській площі. На площу…

Фото: Сьогодні

Робітники почали монтаж основи ялинки — багатотонної конструкції, в якій пізніше закріплять «дерево». Плитку на площі прикрили спеціальним матеріалом, щоб не пошкодити її під час робіт, пише Сьогодні.

Це так званий “стакан”, в якому буде закріплена сама ялинка. На його установку знадобитися три дні. Далі почнуться роботи по монтажу металевого каркаса ялинки. У цьому році вона буде штучною і її висота -31 метр”, – розповіли в Folk Ukraine, яка вже багато років організовує новорічне свято на Софійській площі.

Міська влада вирішила цьогоріч залишити новорічну ялинку на Софійській площі, але вже без фуд-кортів – лише сувеніри та напої.

Як повідомлялося раніше, тематикою Нового року-2021 стане казковий ліс, а головна ялинка країни буде найбільш незвичною за останні роки та ще й з великим пеньком в основі. Ялинку прикрасять тематичними іграшками – це лісові звірі, шишки, грибочки, жолуді.

Також буде розроблено казковий новорічний маршрут, який протягнеться через пішохідно-велосипедний міст, парк Володимирська гірка, Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі.

Нагадаємо, в Україні обговорюють можливість введення локдауна на час зимових свят.

Останні новини