“Свята і грішна Контрактова” або все, що ви не знали про Поділ

Автор: Любава Лисичкіна
22:27 26.01

В останній день січня киян запрошують на екскурсію Подолом. Організатори пропонують познайомитися зі святинями подільських храмів і дізнатися гріховні історії тих, хто в них ходив, мешкав поруч, писав літопис іншого життя Києво-Подолу.

“Свята і грішна Контрактова” або все, що ви не знали про Поділ
Пропозиція сходити на екскурсію по одному з найстаріших районів міста з’явилася у Facebook. 
 
Як зауважує організатор екскурсії, один з найвідоміших молодих  екскурсоводів Києва Сергій Савченко, ця екскурсія рятує від незнання.
 
“Можна сотні разів бувати на Контрактовій площі, але так і не дізнатися, що тут, на Подолі, святе і грішне йдуть пліч-о-пліч, часто доповнюючи одне одного, розкріваючи зміст і красу несподівано протилежних речей”, – закликає екскурсовод.
Під час подорожі він пропонує    познайомитися зі святинями подільських храмів  дізнаєтися  яка вивіска на Подолі бентежила віруючих і чому та як розважалися спудеї після генеральної випивки. А також, де вінчалися і хрестилися сороміцькі дівчата, хто такі хепесники і чим небезпечні кішки з Подолу.
 
Тривалість екскурсії  3 год.Група стартуватиме з  Контрактової площі.  Вартість: 140 грн/особа
Реєстрація: https://forms.gle/MAVyqm7tbt2b3rjs9
 
Нагадаємо, Національний художній музей України відновлює роботу після локдауну 3 лютого. Також після локдауну також почав працювати органний зал.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...