Свіжий відосик від Зеленського: “Влада 24/7 працює, щоб українцям було мирно, тепло, ситно”

Автор: Любава Лисичкіна
22:36 25.01

За словами голови держави зараз в інформаційному просторі багато фейкових новин, які можуть дестабілізувати ситуацію в країні. І тільки він може у своїх відео пояснити та надати правдиву інформацію.

Свіжий відосик від Зеленського: “Влада 24/7 працює, щоб українцям було мирно, тепло, ситно”

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час свого відеозвернення від 25 січня.

Він закликав не вірити фейкам та різноманітним чуткам, які з’являються в інтернеті.

“Не бійтесь інтернету. Нехай інтернет боїться нас. Чим можна його налякати? Здоровим, логічним, критичним, позитивним мисленням”, — сказав президент. 

За його словами, ситуація на Сході країни за минулу добу контрольована,  опалювальний сезон проходить нормально,  більшість посольств продовжують працювати, і вакцини від коронавірусу вистачить всім українцям. 

“І щоб ви не побачили чи не почули, ви маєте завершити день знаючи, що у режимі 24/7 ми робимо і зробимо все, аби вам було мирно, тепло, ситно. І щоб всі ви були здорові. Бережіть свій організм від вірусів, мозок — від брехні, серце — від паніки. Бажаю всім вам, всім нам 36,6. Бережімо себе, збережемо Україну”, – зазначив Зеленський підкреслив. 

Президент також пообіцяв “виходити в ефір” часто, щоб українці точно розуміли, що відбувається в державі. 

Нагадаємо,  в Україну прибула третя партія військової допомоги із США – ексклюзивні фото.Варто зауважити, що “ВК” писав про те, що робити киянам у разі атаки агресора і знищенні системи зв’язку .

До слова, сьогодні у Зеленського День народження. Виявилося, що  від “мудрості” до “пішов би”  бажали кияни Володимиру Зеленському у його День народження (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися