ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНОЇ ЛАМПИ
-
Економія електрики. Низьке енерговикористання порівняно зі звичайним освітленням. LED-лампа споживає у шість разів менше енергії, ніж лампи розжарювання, та у два рази менше, ніж люмінесцентні.
-
Відсутнє ультрафіолетове випромінювання. Частка ультрафіолету в звичайному освітленні може завдати шкоду очам.
-
Тривалий термін придатності. При щоденному використанні протягом 6 годин, термін використання становить 4-5 років.
-
Легкі, ударостійкі. Стійкість до вібрації та механічних ударів – корпус більшості світлодіодних ламп зроблений з металу або кераміки, колба – з міцного пластику, що захищає їх від механічних пошкоджень.
-
Безпечність. Якщо порівнювати їх з енергозберігаючими лампами, в складі яких є ртуть, то LED-лампи – безпечні для людини та природи.
-
Екологічність – не потребують особливої утилізації.
-
Моментальний розігрів, менше, ніж за одну секунду.
-
Практично не нагріваються в процесі роботи. LED-лампи можна встановлювати на натяжні стелі, а також практично в будь який освітлювальний прилад, не побоюючись можливих наслідків.
-
З кожним роком показники енергоефективності світлодіодної продукції та якість світла підвищуються, тому світло LED-ламп стає якіснішим, ніж раніше.
Порівняльні характеристики ламп
Галогенні лампи/лампи розжарювання
- споживання: 50 Ватт
- термін експлуатації: 1000 годин
Енергоощадні (флуоресцентні) лампи
- споживання: 20 Ватт
- термін експлуатації: 8000 годин
Люмінесцентні діоди (LED)
- споживання: 3 Ватт
- термін експлуатації: 50000 годин.
НЕДОЛІКИ СВІТЛОДІОДНОЇ ЛАМПИ
-
Вартість світлодіодної лампи вища за лампу розжарення та енергозберігаючою. Але вартість LED-лампи з легкістю перебивається тривалим терміном використання, безпечністю, якістю та економією електрики.
- Через масове використання світлодіодної продукції, енергокомпанії змушені підіймати оплату за електрику, адже їхні доходи зменшуються.
Можливо ви стикались ще з деякими недоліками, напишіть нам про це.
Якщо ми вас переконали зробити освітлення з використанням LED-ламп, тоді радимо звернути увагу на світлодіодну продукцію добре відомої в Україні інноваційної компанії ITW Systems, адже якість освітлення, у дешевих аналогів, може бути абсолютно непередбачуваною.
Киянам компанія запам’яталася, коли взяла участь у підготовці Києва до Євробачення-2017. Якісне вуличне LED-освітлення у нас встановлено на:
- бульвар Лесі Українки, (восьмисмугова дорога);
- Набережне шосе (шестисмугова дорога);
- вулицю Євгена Сверстюка (чотирисмугова дорога);
- проїзну частину й тротуар біля станції метро Лівобережна.
Тепер на Набережному шосе встановлені світильники, які зменшують споживання електроенергії в 3 рази, при цьому збільшують загальну освітленість в 5 разів.
Загалом в ITW Systems понад 2000 реалізованих проєктів з вуличного, адміністративного, офісного, торгівельного, складського та промислового освітлення не тільки в Україні, а в Німеччині, Польщі, Литві, Словаччині та Саудівській Аравії.
Розумні світлодіоди та інтелектуальні системи керування ITW Systems вже повністю змінили технологію освітлення Києва. Увімкнене світло робить міста більш безпечними і позитивно впливає на здоров’я мешканців.
А столиця може регулювати освітлення пішохідних переходів, великих транспортних розв’язок і велосипедних доріжок. Рівні, інтенсивність і час ввімкнення світла можна адаптувати для зменшення енергоспоживання та витрат на технічне обслуговування, не занурюючись при цьому в повну темряву.
Дивіться також: Розумне LED-освітлення змінює правила гри: у ЄС не вимикають вуличне освітлення, попри зростання цін на електрику
Інноваційна компанія ITW Systems
“Світлодіодне вуличне освітлення, Київ, Набережне шосе: