Світлана Лобода заспівала у Варшаві, її зустріли пікетом

Автор: Любава Лисичкіна
14:40 07.07

Люди, які заходили до концертної зали переважно спокійно реагували на пікет, але були і поодинокі агресивні випади у бік протестувальників.

Світлана Лобода заспівала у Варшаві, її зустріли пікетом Фото: Олег Беседин

 Про це розповіли у “Радіо Свобода”.

Пікет організувала полька Маґдалена Нєвядомска. Щоб висловити свій протест вона приїхала за 300 кілометрів з Катовіце. Каже, те що Лобода ретранслює, що говорити російською це нормально, більше шкодить, аніж та допомога, які співачка дає на відбудову зруйнованих міст. Польку прийшли підтримати і дві українки з плакатами з написами «Хто тобі дав гроші» та «Варшава без Лободи».

 

Публіка Світлани Лободи у Варшаві – переважно молоді люди, дехто одягнений у вишиванки. Як додає кореспондентка Радіо Свобода, було багато молодих чоловіків.

Перед цим у Лободи був концерт у Талліні, на фестивалі  Õllesummer, звідки в мережу потрапили відео і фото. Шоу відкрила з „Суперзірки“ англійською (відео з ТГ-каналі співачки для Delfi):

Як відомо, співачка потрапила у скандал, коли образила у 2023 році дівчинку-підлітка у Харкові за плакат «Харків без Лободи». Зробила вона  це на очах інших людей , сказавши до дитини: «Дорога, хто тобі гроші заплатив за це?».

Відомо, 16-річна блогерка похизувалась у соцмережі танцями під російський трек біля меморіалу Героїв Небесної Сотні у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин