Світлана Лобода з благодійним концертом у Києві нарвалася на хейт українців

01:29 22.05.2023

Співачка Світлана Лобода нарвалася на хейт від українців після того, як Osocor Residence оголосив концерт артистки 25 серпня у Києві.

Світлана Лобода з благодійним концертом у Києві нарвалася на хейт українців
оренда квартири Київ

Про це повідомляє ТСН.

В анонсі сказано, що виступ буде благодійним і під час заходу збиратимуть кошти на відновлення ЛОР-відділення дитячої лікарні “Охматдит”.

“Osocor Residence хоче відремонтувати й облаштувати у відділенні 3 просторі оглядові, 6 палат із двомісним розміщенням, 2 одномісні палати із санвузлом, кухню-їдальню та дитячу”, – йдеться в описі заходу.

Також у тексті сказано, що Osocor Residence “вирішила об’єднати зусилля з командою Світлани Лободи” і запросила її виступити з концертною програмою “Made in U”.

Та українці зустріли цю інформацію вкрай негативно. Під анонсом люди залишили безліч негативних коментарів. Зокрема, пишуть про те, що протягом тривалого часу Світлана Лобода жила і працювала в Росії, де сплачувала податки, за які тепер РФ вбиває українців. Люди не вірять Лободі і пишуть, що організатори цього заходу намагаються відбілити репутацію артистки.

Яка хороша співачка, хворим діткам допомагає… А скількох українських дітей вбила рашка за гроші, сплачені Лободою у вигляді податків?

  • Це якийсь сюрр! Це точно відбувається в нашій країні? В країні, де кожного дня вбивають людей російські виродки! Виродки перед якими ця “дама” трясла дупою минулих декілька років!
  • Коли концерт Лепса буде?
  • Може ви забули, що в країні війна, а Лобода від 2014 року гастролювала у раші?
  • Не треба нам цього концерту. Організатори краще скасуйте. Інакше це буде провакація.
  • Ви з глузду з’їхали? Вона продала Україну 2014 року, співала і витанцьовувала перед окупантами
  • Тобто виступаєш в “расії” і тобі достатньо щось там помекати, що ти не знала, ти тупенькою була, а тепер “фсьо вдруг прояснілось” – і, вуаля, ти вже виступаєш в Україні? Якого біса?
  • “Малєнькім людям” не місце серед великого народу, який щодня проливає кров за свою свободу від цих “малєнькіх людєй”

Нагадаємо, що до початку повномасштабного вторгнення РФ до України Світлана Лобода протягом багатьох років жила і працювала у Росії. Після 24 лютого 2022 року Лобода виїхала з Росії. Лише на п’ятий день війни співачка записала відео, де зі сльозами на очах розповіла про рідних в Україні, які сидіть в бомбосховищах і назвала українців “маленькими людьми”, які не впливають на хід війни.

 

Великий Київ у Google News

підписатися