“Світ не без добрих людей”. Пам’ятник героям-ліквідаторам відновили народними зусиллями

16:41 14.11.2020

Монумент “Тим, хто врятував світ”, присвячений ліквідаторам аварії на ЧАЕС було успішно відреставровано. Відновлення пам’ятного знаку відбулось завдяки благодійним внескам небайдужих громаднян.

“Світ не без добрих людей”. Пам’ятник героям-ліквідаторам відновили народними зусиллями

Про це повідомили на Facebook-сторінці ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.

“Тим, хто врятував світ” –  це меморіал героям-пожежникам, ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Монумент є одним з головних символів зони відчуження.

Зазначається, що пам’ятний знак був створений не професійними скульпторами, а самими пожежними в пам’ять про своїх колег, які мужньо прийняли на себе нищівний удар вогняної стихії.

Завдяки своєму народному походженню, так сталося, що монумент не знаходився ні на чиєму балансі, бюджетних коштів для його утримання, поновлення та ремонту не було передбачено”, – роз’яснили у повідомленні.

Саме тому після трьох десятиліть очікування пам’ятний знак опинився під загрозою.

Але світ завжди не без добрих людей”. І саме такі люди, небайдужі і щирі, справжні патріоти Поліського краю допомогли у відновлені пам’ятника. Майже рік щоденної спільної кропіткої праці і знову на бойове чергування разом з рятувальниками Чорнобиля стали герої скульптурної композиції – Ті, хто врятував світ” – підсумували у ДСНС. 

Нагадаємо, що нещодавно в зоні відчуження провели благодійний автопробіг. Метою автопробігу було вшанування пам’яті загиблих героїв-пожежників, а також збір коштів на відновлення цього меморіалу.

Читайте також: Об’єкти зони відчуження можуть стати всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО 

Великий Київ у Google News

підписатися