Сумна цифра місяця. Кількість звернень щодо домашнього насильства у січні

Автор: Марія Супрун
12:56 01.02

Протягом січня 2021 року в Києві зареєстровано 1960 звернень стосовно домашнього насильства. Зокрема, до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству звернулося 456 осіб.

Сумна цифра місяця. Кількість звернень щодо домашнього насильства у січні

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

Ми не спостерігаємо сплеску насильства. Але за перший місяць нового року ми виявили нову необхідність – місто потребує ще одного притулку для постраждалих. На сьогодні він заповнений на 100%, що свідчить про потребу такого закладу. До того ж, минулого року ми відкрили дві кімнати кризового реагування, у яких потерпілі можуть перебувати до 10 діб. Але часто їм нікуди потім йти, і притулок стає прихистком, у якому вони можуть проживати вже до півроку. Тобто, «кризові» працюють максимально ефективно в комплексі з притулком. Принаймні, ще один такий заклад потрібен якнайшвидше”, – зауважила Хонда. 

Вона також додала, що «кризовими кімнатами» у січні скористалися 18 осіб, із яких 11 жінок та 7 дітей. У притулку перебувало 14 осіб, з яких 6 – діти.

Нагадаємо, постраждалі від домашнього насильства можуть звернутися телефоном на муніципальну гарячу лінію «15-00» або особисто до Центру гендерної рівності, протидії та запобігання насильству (вул. Іллєнка, 20). Працівники центру нададуть усю необхідну інформацію та допомогу.

Також, якщо ви постраждали від домашнього насильства, звертайтеся до поліції за телефоном «102».

Як повідомлялося, за 2020 рік кількість випадків домашнього насильства у Києві зросла втричі.

Нагадаємо, заховатись від домашнього насилля тепер можна і на лівому березі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...