Суду ні кінця, ні краю: обвинуваченому у вбивстві правозахисниці Ноздровської продовжили арешт

Автор: Марія Супрун
18:36 23.09

Сьогодні Шевченківський суд міста Києва на два місяці продовжив арешт Юрію Россошанському, обвинуваченому у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської.

Суду ні кінця, ні краю: обвинуваченому у вбивстві правозахисниці Ноздровської продовжили арешт

Про це повідомила правозахисниця та екоактивістка Тамара Харчилава.

“Сьогодні суд продовжив строк тримання під вартою на 2 місяці людині, яка обвинувачується у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської. Чекаємо журналістів та небайдужих 6 жовтня о 13:00 в Шевченківському райсуді Києва”, – написала Харчилава. 

Чоловікові інкримінують умисне вбивство, у разі доведення провини йому загрожує до 15 років або довічне позбавлення волі. Водночас, справа тягнеться вже дуже довго. 

Нагадаємо, 29 грудня 2017 року в Києві зникла юрист Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня 2018 року під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція заявила про умисне вбивство – за результатами попередньої експертизи, Ноздровська померла від численних колото-різаних поранень. Увечері 9 січня Вишгородський суд узяв під варту на два місяці Юрія Россошанського, головного підозрюваного у вбивстві Ноздровської.

Ірина Ноздровська особисто вела справу про ДТП, у якому загинула її рідна сестра. Ноздровська протягом тривалого часу домагалася обвинувального вироку для Дмитра Россошанського, який в 2015 році збив на смерть її сестру Світлану. Дмитро Россошанський також є племінником голови Вишгородського районного суду. У червні 2017 року Россошанського засудили до семи років позбавлення волі. Під час засідання суду батько обвинуваченого, Юрій Россошанський, прямо погрожував Ірині. Пізніше він був затриманий за підозрою в її вбивстві. 

Великий Київ у Google News

підписатися