Суд зобов’язав знести споруду на Банковій біля будинку спілки письменників

15:45 20.11

Верховний Суд відмовив приватному товариству у визнанні права власності на частину приміщень Національної спілки письменників України, яка розташована у м. Києві по вул. Банковій, та зобов’язало знести самовільно зведену біля неї споруду.

Суд зобов’язав знести споруду на Банковій біля будинку спілки письменників

Прокуратурою встановлено, що товариство подавало позов, щоб визнати за собою право власності на частину будівлі, яка має статус пам`ятки архітектури та містобудування місцевого значення та належить Національній спілці письменників України.

Підставою для такого позову став договір про спільну діяльність, укладений у 2010 році між товариством та спілкою, предметом якого було проведення реконструкції будівлі. Сторони обумовили, що у випадку належного проведення реконструкції приміщення, товариство матиме право на отримання у власність її частини.

Під час розгляду справи було доведено, що реконструкцію товариство здійснювало без належного погодження, а в ході її проведення до пам’ятки архітектури самочинно здійснено прибудову літнього майданчику для розміщення кафе площею 130,5 кв м.

Таким чином, прокуратурою не допущено набуття у власність приватною компанією частини пам’ятки архітектури.

Нагадаємо, місту повернули землю у Пущі-Водиці вартістю 106 млн грн. Там мав бути льодовий стадіон.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...