Суд зобов’язав видати «будинку-монстру» на Подолі сертифікат готовності

20:40 11.11.2020

У серпні Державна архітектурно-будівельна інспекція (ДАБІ) не дозволила ввести в експлуатацію житлово-офісний комплекс на вулиці Нижній Вал, 27-29, який кияни називають «Монстр на Подолі», а днями Окружний адмінсуд зобов’язав ДАБІ видати забудовнику сертифікат готовності на будинок.

Суд зобов’язав видати «будинку-монстру» на Подолі сертифікат готовності Фото: Великий Київ

Суддя Павло Григорович вказав, що ДАБІ відмовила забудовнику – компанії «Пателі Лізинг» – на підставі того, що «не надано документів, необхідних для прийняття рішення», але не обґрунтувала, яких конкретно документів, повідомляють Наші гроші.

Також суддя заявив, що для видачі сертифіката достатньо Акту готовності об’єкта до експлуатації.

Нагадаємо, «Пателі Лізинг» отримала дозвіл на будівництво восьмиповерхового будинку у 2012 році. У процесі будівництва на Подолі звели 12-поверховий ЖК «Подол Престиж».

У 2019 році Господарський суд Києва зобов’язав забудовника знести чотири верхні поверхи, не передбачені проєктом. 21 жовтня 2020 року Північний апеляційний господарський суд скасував це рішення. Наразі ухвала апеляції оскаржена у касаційній інстанції.

Як повідомлялося раніше, надбудова «будинку-монстра» на Подолі загрожує безпеці мешканців. Водночас, квартири під знесення в цьому будинку продають за півціни.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...