Суд залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом

Автор: Любава Лисичкіна
22:17 12.10

Печерський райсуд Києва відмовив у задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу народному депутату, якого звинувачують в держзраді та фінансуванні тероризму у справі про контрабанду вугілля з окупованого Донбасу.

Суд залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом

Відповідно до  трансляції судового засідання, строк тримання під домашнім арештом визначили до 7 грудня 2021 року включно.

“У задоволенні клопотання про застосування запобіжного заходу — тримання під вартою щодо Медведчука Віктора Володимировича  відмовити. Застосувати до підозрюваного  запобіжний захід — домашній арешт, заборонивши йому залишати місце свого проживання… цілодобово”, – оголосила слідча суддя Віта Бортницька.

Відомо, що прокурори просили суд арештувати Медведчука з можливістю внесення застави у розмірі 1 млрд гривень. В той же час адвокати виступали проти такого розміру застави, мотивуючи це тим, що всі фінансові ресурси Медведчука заблоковані через санкції РНБО.

Крім цього в Офісі генерального прокурора  повідомили, що  будуть оскаржувати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту Медведчуку.

“На думку прокурорів, за даних обставин такий запобіжний захід (цілодобовий домашній арешт – ред.) є недостатнім і не забезпечить належної поведінки особи. У зв’язку з цим прокурори будуть оскаржувати його в апеляційному порядку та наполягатимуть на триманні під вартою з альтернативою внесення застави в 1 мільярд гривень”, – наголосили в Офісі.

Прокурори доводитимуть, що такий запобіжний захід необхідний, зважаючи на існуючі ризики щодо можливого переховування підозрюваного, а також його зв’язки з представниками РФ та терористичних організацій.

Нагадаємо, вчора, 11 жовтня, Медведчуку вручили клопотання про арешт із заставою на 1 млрд гривень. 

 8 жовтня народному депутату з ОПЗЖ і куму Путіна Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації через постачання вугілля з ОРДЛО.

Великий Київ у Google News

підписатися