Суд скасував результати місцевих виборів у Броварах

19:39 09.11.2020

Київський окружний адміністративний суд скасував результати виборів голови і депутатів Броварської ОТГ та зобов’язав Броварську міську ТВК повторно провести місцеві вибори. На виборах 25 жовтня спостерігачі зафіксували, що всі бюлетені виготовлені з грубим порушенням законодавства, у результаті можна встановити, хто як проголосував (системне порушення таємниці голосування).

Суд скасував результати місцевих виборів у Броварах

Як повідомляє партія “Голос”, позов до суду подав представник їхньої політичної сили Андрій Саук, що балотувався на посаду на посаду Броварського міського голови.

Підставою для позову стали порушення таємниці голосування на дільницях у місті. Кожен виборчий бюлетень на цих дільницях мав свій індивідуальний номер, і цей же номер був продубльований на контрольному талоні. Це давало змогу фіксувати та співставляти номери та визначити, за кого віддав голос той чи інший виборець.

Суд зобов’язав броварську ТВК “повторно провести місцеві вибори голови Броварської об’єднаної територіальної громади (міського голови) і депутатів Броварської об’єднаної територіальної громади”.

Офіційна дата нових виборів поки не оголошена і визначиться згодом. Однак відомо, що згідно законодавства, вибори мають відбутися не раніше середини січня наступного року.

Нагадаємо, Віталій Кличко – офіційний переможець виборів мера Києва. За нього проголосували найбільше мешканців столиці – 365 тисяч 161, що складає 50,52%. А це означає, що другого туру виборів не буде.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...