Суд присяжних розглядає справу щодо вбивства Вороненкова – коли оголосять вирок

Автор: Марія Супрун
13:00 29.11.2021

Суд присяжних Шевченківського районного суду Києва, який розглядає справу щодо вбивства ексдепутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, заслухав усіх учасників процесу та видалився до нарадчої кімнати для ухвалення вироку.

Суд присяжних розглядає справу щодо вбивства Вороненкова – коли оголосять вирок

Як повідомили у прокуратурі, у ході дебатів прокурор попросив суд визнати двох обвинувачених винними у пособництві скоєнню умисного вбивства Дениса Вороненкова з корисливих мотивів групою осіб, вчиненому на замовлення та призначити покарання у вигляді 12 років позбавлення волі кожному. Крім того, визнати одного з обвинувачених також винним у незаконному зберіганні зброї, призначивши останньому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Обвинувачені свою вину не визнають.

Оголошення вироку призначено на 1 грудня 2021 року.

Нагадаємо, Дениса Вороненкова вбили 23 березня 2017 року в центрі Києва. Безпосередній виконавець убивства був поранений охоронцем ексдепутата та згодом помер у лікарні. Влітку 2017 правоохоронці затримали двох підозрюваних – чоловіка, який здійснював стеження за потерпілим, а також водія, який підвозив виконавця до місця скоєння злочину.

Досудове розслідування у справі про вбивство Д. Вороненкова завершилося в травні 2018 року.

Як повідомлялося, в Києві затримано дев’ятьох людей, які увірвалися до квартири вдови екс-депутата Держдуми РФ Вороненкова.

Великий Київ у Google News

підписатися