Суцільне приниження: у столиці є провулок, названий на честь соратниці Путіна

Автор: Любава Лисичкіна
23:21 22.04

У Києва досі є провулок, названий на честь космонавтки Валентини Терешкової, яка голосувала за окупацію Криму в Держдумі РФ.

Суцільне приниження: у столиці є провулок, названий на честь соратниці Путіна

Як  пише  LB.ua, до 2016 року у Києві була ще одна вулиця на честь Терешкової, але її перейменували на Святищенську. Наразі, лишився провулок.

Зазначається, що космонавтка Валентина Терешкова голосувала 1 березня 2014 року за окупацію Криму, а також саме вона виступила ініціаторкою обнулення термінів президентства Путіна у 2020 році. Крім цього Терешкова  у 1970-1990 роках була членом ревізійної комісії ЦК КПРС.

Саме тому вулиці на честь Валентини Терешкової підпадають під дію Закону “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. 

Мешканці провулку у минулому  році провели  громадське обговорення, під час якого  висловилися  за  перейменування провулку.  Кияни воліли б назвати провулок на честь  Христини Алчевської –  видатного педагога та  діячки українського національного відродження на Слобожанщині.  

До слова, містяни просять збудувати школу на Позняках.

Великий Київ у Google News

підписатися