На міст Патона повернуть трамвай?

16:17 17.10.2020

Міст Патона пропонують облаштувати трамвайними коліями. Таким чином небайдужі кияни намагаються повернути споруді первинний вигляд.

На міст Патона повернуть трамвай?

Про це повідомляється на сторінці “Київська Транспортна Спільнота” у Facebook.

Нагадаємо, що “Київська Транспортна Спільнота” вважає, що діяльність мера Омельченка, який систематично закривав трамвайні лінії у центрі міста в середині 00-х, майже нівелювала роль трамваїв у транспортному житті столиці. Через це кияни були позбавлені можливості діставатися центру чимось окрім маршруток або метро.

Нині жителі Києва намагаються налагодити трамвайне сполучення містом та повернути мосту Патона його первинний вигляд.

“В умовах перезавантаженості київського метрополітену, просто гріх не використати можливість, а саме реставрацію мосту Патона, щоб не створити ще один магістральний зв’язок між Правим та Лівим берегом. Транспортний колапс у Києві буде продовжуватися, оскільки метро вже перевантажене, а нормального наземного громадського транспорту у місті просто не існує”, – йдеться у дописі.

Акцентується увагу на тому, що сучасний стан трамвайного сполучення хоч і залишає бажати кращого, але не є остаточним вироком.

“Сучасний трамвай – це не кінна повозка. Якщо київська влада довела трамвай до такого стану, це не означає, що цей вид транспорту є таким. У інших країнах давно використовуються технології, які у рази зменшують шум та вібрації від трамваїв, збільшують їх швидкість”, – зазначається у повідомленні.

Автор пропозиції впевнений, що нинішній план реконструкції не відповідає своїй назві, оскільки реставрація передбачає відновлення початкового вигляду мосту з трамвайною лінією.

Нещодавно у спільноті з’явився допис, який вказує на позитивні зміни в майбутній реконструкції.

 

Вирішальне слово залишається за Київпастрансом та Департаментом транспортної структури КМДА.

Нагадаємо, що місто почало реконструкцію мосту Патона. Проект отримав усі необхідні погодження від державних органів.

Читайте також: Самсон готовий! На Контрактовій завершилась реставрація улюбленого фонтану (ФОТО)

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...