Сучасна зона відпочинку і заповідна зона: як облаштують Оболонський острів

Автор: Марія Супрун
17:55 29.04.2021

Оболонський острів перетвориться на сучасну територію відпочинку для киян. Вже наступного літа він тішитиме мешканців столиці зручною інфраструктурою і безпечними місцями для відпочинку.

Сучасна зона відпочинку і заповідна зона: як облаштують Оболонський острів

Про це повідомляє Управління екології та природних ресурсів КМДА.

«Наш план із перетворення Оболонського острову на сучасну зону відпочинку містян – амбітний і непростий. Адже ми маємо знайти баланс між комфортом для людей і збереженням природно-заповідного фонду. Але ми вже не тільки маємо конкретний, покроковий план робіт, а й почали прибирання острову від сухостою і сміття. До того ж, уже будують пішохідний міст на острів Оболонський, про який розповідав Кличко», – зазначив начальник Управління Олександр Возний.

Для справжнього відпочинку на природі на острові обладнають зелені зони, пішохідні доріжки, пляжі, дитячі та спортивні майданчики, спеціальні місця для відпочинку людей похилого віку. Для інфраструктури та комфорту забезпечать сучасне освітлення, рішення для безпеки, а також побудують причал для суден і човнів.

План передбачає максимальне збереження флори і фауни острова, що входить до регіонального ландшафтного парку «Дніпровські острови», тож тут залишається і заповідна зона.

Нагадаємо, що міст на Оболонський острів обіцяють побудувати до середини наступного року (терміни вже не один раз переносили). Він буде довжиною 140 метрів, оснащений динамічним підсвічуванням і нагадувати форму хвиль. Хвилі підніматимуться до центру і “затихатимуть” до країв конструкції – вже є відео яким він буде.

Також Кличко показав, як триває будівництво моста-хвилі на Оболоні (ВІДЕО).

 

Великий Київ у Google News

підписатися