Стильно, зручно і малюнки як графіті. У столиці покажуть колекцію одягу для підлітків на візках

Автор: Любава Лисичкіна
18:44 26.05

Задля створення неповторної колекції, що вирішить проблему підбору якісного та стильного вбрання для молоді з особливими потребами, до проекту був долучений художник з графіті.

Стильно, зручно і малюнки як графіті. У столиці покажуть колекцію одягу для підлітків на візках

Як повідомляють у Печерській райдержадміністрації, завтра  відбудеться презентація першої колекції одягу   для підлітків на візках.

Автор проекту та дизайнер – Ольга Дей, мама підлітка, який постійно перебуває в інвалідному візку. Тож, ідея створення колекції виникла з власної проблематики.

Оскільки одяг був незручним, були певні труднощі з вдяганням, а син хотів виглядати модно та сучасно, як і його друзі, які опинилися в даній життєвій ситуації. Частковим пошиттям одягу займалося Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування.

Задля створення неповторної колекції,  стильного вбрання для молоді з особливими потребами, до проекту був долучений Андрій Ковтунович – художник, що понад 20 років працює в стилі графіті. Митець створює мурали, розмальовує одяг, відмалював фільм «З любов’ю до Вінсента», що номінувався на кінопремію «Оскар». Тож, саме Андрій Ковтунович створив на вбранні, що буде презентовано, сучасні зображення.

Зазначається, що колекція одягу стане важливим кроком до створення соціального підприємства, де працюватимуть люди з особливими потребами – спершу буде 10 робочих місць.  В планах – пошук інвесторів для масштабування підприємства, виходу на світові ринки збуту одягу.

Показуватимуть колекцію одягу у приміщенні Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В о  15:00 (організатори наголошують на неохідності акредитації на захід, тел. 097-98-22-783). 

До слова, інклюзивний центр Дніпровського району переїхав у нове приміщення.

 

Великий Київ у Google News

підписатися