Стихійне лихо. На торговців на вулиці склали понад 1800 протоколів

10:06 22.09.2021

Правоохоронці перевірили близько 900 об’єктів господарської діяльності встановили 12 осіб, котрі були у розшуку за вчинення кримінальних правопорушень. Було складено понад 1800 протоколів.

Стихійне лихо. На торговців на вулиці склали понад 1800 протоколів

Про це повідомляє поліція Києва.

Протягом тижня столичні правоохоронці здійснювали комплексні відпрацювання місць стихійної торгівлі, продажу алкогольних напоїв та хостелів. До рейду залучалися дільничні офіцери поліції, співробітники ювенальної превенції, працівники кримінальної поліції, полків поліції особливого призначення.

Начальник поліції Києва Іван Вигівський розповів, що такі відпрацювання проводяться для виявлення об’єктів, що здійснюють незаконну господарську діяльність:

За минулий тиждень припинено роботу 10 малих архітектурних форм, чотирьох хостелів та 24-хмісць стихійної торгівлі. Окрім того, виявлено 12 осіб, які були в розшуку за вчинення кримінальних правопорушень. Усі факти кримінальних проступків задокументовані та за процесуального погодження з місцевою прокуратурою їм буде надана правова оцінка. Всі адміністративні матеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення».

У результаті перевірок поліцейські склали 1861 протоколи. Серед них найбільше – за ст. 156 – порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, ст. 160 – торгівля з рук у невстановлених місцях, ст. 164 – порушення порядку провадження господарської діяльності Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Великий Київ у Google News

підписатися