Створюємо котокафе у великому місті – покрокова інструкція

Автор: Оксана Тупальська
15:58 06.06

Котокафе у місті – справжній куточок нажності та краси. Адже всім відомо, що мурчики покращують настрій, допомагають у творчості та створюють відчуття безпеки. Відтак, ми вирішили запропонувати трохи підказок дя тих, хто мріє про власну котокав’яренку.

Створюємо котокафе у великому місті – покрокова інструкція
  1. Оберіть, яка форма спілкування з котиками більше пасує вашім відвідувачам. Попитайте людей в районі, чи не проти вони мати котячу установу поруч та чи будуть до неї навідуватись. У великих містах так історично складається, що є двори песолюбів, де на кожному поверсі мешкає в квартирах принаймні по одному собаці, а є заселення котофанів – і в них в теплу пору року на всіх лавках та біля зелених насаджень бродять коти. Якщо ви потрапили до любителів собак – зробіть котокафе з окремою кімнатою. Аби візитери могли обирати – пити каву поруч з пухнастиками чи без них. Наприклад, Кортні Гатт, пристрасна шанувальниця тварин і колишній співробітник технологічної компанії в Сан-Франциско, відкрила першу котячу кав’ярню у місті. У KitTea – так називається заклад – є спеціальна кімната, де клієнти можуть погладити котів і погратися з ними, заплативши за це за погодинним тарифом.
  2. Вирішіть, чи будете утримувати котів в установі, чи, може, дозволятимете не на довго брати їх додому з поверненням – як книжки з бібліотеки. До прикладу, відвідувачам KitTea, про яку ми розповідали раніше, за умови довіри до них дають чотирилапих на кілька днів. А от в Японії терапія муркотінням передовсім служить людям, в яких немає вдома котів через те, що мешкають в тісних квартирах. Тому жодного кота на прокат. Та й охайність японців – дуже сувора справа, тому кажуть, що так робити неекологічно. 
  3. Навіть якщо у вас вдома є кіт, підкачайте свої знання про цих тварин. Доведений факт, що цей бізнес пасує не для кожному, бо важливо добре знатися на поведінці тварин. А ще бути в курсі котячих хвороб – адже якщо у вас буде мешкати одночасно декілька тварин, вони можуть шкодити одна одній. Знання – це профілактика конфліктів не лише між людиною і твариною, а і між котиками різних порід та характерів. У Флориді навіть є спеціальні консультанти з котячої поведінки, які стверджують: “Все не так просто, як видається на перший погляд”.
  4. Обережно, щоб коти не переїли бутербродів та тортиків. В українців є традиція проявляти увагу до інших, в тому числі до тварин, подаючи їм чогось смачненького. Проте в умовах котокафе це вкрай небезпечно, адже чотирилапих можуть так загодувати, що доведеться займатися реабілітацією. Встановіть з першого дня правило для відвідувачів: жодних харчів не давати пухнастикам! Годуйте їх самі і по графіку. Натомість, встановлюючи вітрини в кав’ярні, зробіть так, щоб жоден котик до ваших ториків не проліз. 
  5. Розробіть правила для відвідувачів та розмістіть у видному місці. Наприклад, що не можна заходити до котокафе з запахом алкоголю, як поводитися, якщо ви гуляєте з власним котом чи псом, які правила поведінки для дітей до 12 років – не заходити зовсім або приходити, однак гратися під наглядом дорослих, не шарпати котів за хвости тощо. Можна запровадити правило ходити в приміщенні в бахілах, особливо взимку та восени в сезон дощів та снігу. 
  6. Любити ваших котиків.
@location_odesa1 #одеса #котокафе #кудипітиодеса ♬ оригінальний звук – Куди піти Одеса

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин