Створити сквер пам’яті киян, які загинули при руйнуванні житлових будинків – петиція

18:10 02.07

Жителі столиці виступили з ініціативою облаштувати сквер пам’яті киян, життя яких трагічно обірвалося в результаті руйнування житлових будинків. Сквер пропонують створити на місці знесеного після вибуху будинку на Позняках. Про це йдеться у відповідній петиції на сайті Київради.

Створити сквер пам’яті киян, які загинули при руйнуванні житлових будинків – петиція

Як зазначає автор документу Пузань ‌ Антон, випадки руйнації житлових будинків в Києві, останнім часом є непоодинокими. Причини кожної пригоди різні. Десь це помилка будівельників при проведенні ремонту, десь – вибух побутового газу, десь – свідоме руйнування незручного будинку з метою забудови земельної ділянки.

Зазначається, що 21 червня на Позняках по вул. Соломії Крушельницької 1/5 стався вибух, у разультаті якого загинуло 5 громадян. Віталій Кличко підтвердив інформацію про повне знесення будинку, адже останній, враховуючи масштаби руйнацій, не підлягає будь-якому відновленню.

“Виникає питання: А що буде замість зруйнованого будинку? Новий будинок? Звичайна зелена зона? Автомобільна стоянка? Або ж меморіальний сквер. Враховуючи вище викладене пропоную облаштувати на місці зруйнованого будинку, а саме в межах його фундаменту “Сквер пам’яті містян життя яких трагічно обірвалося в результаті руйнацій житлових будинків” за часів незалежності України на території Києва”, – йдеться в петиції.

Нагадаємо, вранці 21 червня стався потужний вибух в житловому багатоповерховому будинку вул. Соломії Крушельницької, 1/5. Момент вибуху у будинку на Позняках потрапив на відео.

Президент Володимир Зеленський вручив постраждалим від вибуху на Позняках ключі від перших 12 квартир. Всі 40 квартир буде передано протягом місяця.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...