Студенти КПІ створили людиноподібного робота (ВІДЕО)

Автор: «Київ.Newsroom», телеканал «Київ»
13:28 23.11.2021

HU-Bot може вже в найближчому майбутньому працювати на ресепшені в офісі або у лікарнях.

Студенти КПІ створили людиноподібного робота (ВІДЕО)

Про це розповіли в ефірі “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Робот був створений 1,5 роки назад студентами КПІ та роздрукований на 3D-принтері. Також він має функцію розпізнавання обличчя та може запам’ятовувати людей. Похід в лікарню зможе бути простіший, адже HU-Bot зможе провести людину до свого лікаря без зайвих проблем, стверджує Даніїл Федоров – студент ФІОТ КПІ та розробник робота.

“Зараз ми активно запроваджуємо систему дистанційного управління через VR-системи, і завдяки цьому наш винахід може допомагати у важких умовах. Якщо його зрівнювати з іншими роботами, то можемо виділити те, що наш є людиноподібним, тоді як в інших – це механізовані системи. (…) В наших планах співпраця з багатьма компаніями, які також мають свої проекти”, – розповів Даніїл Федоров.

На даний момент HU-Bot знаходиться в активцій доробці, завдяки цьому він зможе слідкувати за блондинками чи брюнетами.

 

“У нас є плани на доробку функцій, які можуть бути застосовані в різноманітних ситуаціях. Громадські організації дуже раді колаборації з університетом та талановитими людьми, в яких горять очі. Зараз ми проробляємо створення стабільної системи фінансування наших проектів, а також шукаємо іміджевих партнерів, які допоможуть студентам в отриманні практичних знань”, – підсумувала Оксана Льовочкіна, менеджерка проектів та програм ГО «Розвиток ІТ освіти» та Факультету інформатики та облчислювательної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Читайте також: У КПІ створюють інноваційний хаб для студентів

До слова, для столичних школярів створили інноваційний додаток для підручників із фізики “BookVAR”. Завдяки йому кожен учень просто зі свого смартфона зможе оживити експерименти з фізики та за допомогою свого гаджету побачити ті складні процеси, що завжди описуються лише статичними картинками підручників.

Великий Київ у Google News

підписатися