Студенти-архітектори створюватимуть проєкти з відбудови зруйнованих будівель і камуфляж до місцевості

Автор: Любава Лисичкіна
22:32 14.02.2023

Психологи кажуть, якщо студент відчуває, що його робота виконується не тільки задля оцінки, а матиме практичне застосування, то навчальний результат буде набагато кращий.

Студенти-архітектори створюватимуть проєкти з відбудови зруйнованих будівель і камуфляж до місцевості

Як повідомили у прес-службі КНУБА, за ініціативи декана Архітектурного факультету КНУБА професора Олександра Кащенка,  в цьому семестрі у навчальні програми факультету впроваджується концепція відбудови зруйнованих будівель і споруд, відтворення предметів мистецтва.

Студентам у весняному семестрі пропонується розробляти тематику реабілітаційних центрів, санаторіїв, центрів перепідготовки, тимчасового і капітального житла для переселенців та інших будівель і споруд, які допоможуть відбудувати країну в повоєнний період.

Крім цього, такі проекти забезпечать розвиток будівельної, архітектурної й мистецької галузей.

Дизайнери й художники розроблятимуть мобільні блоки для відпочинку військових, які будуть встановлюватися на спеціальних автомобілях, тож матимуть можливість змінювати дислокацію.

Також планується розробляти камуфляж відповідно до місцевості, і часу року, і ця робота буде поєднуватися з волонтерською на факультеті.

Як зазначають у вузі, позитивний резонанс такого підходу до навчальних програм вже помітний. Група студентів архітектурного факультету КНУБА розробила проекти, які допоможуть зберегти мурали англійського художника Бенксі в Київській області.  

Відомо, для “Армії дронів” закупили вже 1 765 безпілотників.

Великий Київ у Google News

підписатися