Студентів масово відраховуватимуть із навчальних закладів: причина

Автор: Любава Лисичкіна
09:52 30.09.2023

З 1 вересня більшість українських університетів відновили очне навчання, вперше за останні 3,5 роки, дотримуючись рекомендацій МОН України.

Студентів масово відраховуватимуть із навчальних закладів: причина Фото: ілюстративне

Як повідомляється,  тепер у ЗВО погрожують масовими відрахуваннями серед студентів за неявку на пари.

Після введення карантину у 2020 році через COVID-19, більшість навчального процесу перейшла в онлайн-режим. Хоча були спроби повернення до навчання, вони були короткочасними. Проте правила передбачають, що студенти мають відвідати заняття упродовж перших 10 днів нового семестру. Інакше їх можуть виключити із вишу.

Сергій Гнатюк, декан факультету комп’ютерних наук Національного авіаційного університету, зазначив, що багато студентів перебувають за кордоном на момент початку навчання.

“Ми маємо визначити, хто вже почав заняття. Залежно від цього вирішимо, чи ми продовжуватимемо з ними дистанційне навчання чи виключатимемо зі списку”, — каже Гнатюк.

Своєю чергою, заступник декана кібернетичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Олена Кашпур підтвердила, що їхня політика сувора.

“Якщо студент не з’являється протягом 10 днів, його буде виключено відповідно до розпорядження ректора”, — уточнила Кашпур.

Відомо, учень 11 класу дослідив вплив навколишнього середовища на захворювання серця в дітей.

Великий Київ у Google News

підписатися