Актуальність дослідження студента-економіста полягає у важливості досягнення стабільного рівня прибутковості НАК «Нафтогаз України» для енергетики та паливної безпеки країни.
«Для аналізу я обрав період діяльності компанії від 2018-го до 2022 року, оскільки це дозволяло мені простежити наявність чи відсутність позитивних змін. В результаті я дійшов висновку, що проблеми з рентабельністю капіталу відчувають ті структурні підрозділи «Нафтогаз України», які не мають виробничої функції, хоч і є важливими для соціальної сфери країни. На мою думку, після війни компанія потребує реформи управління. Лише такий шлях гарантує майбутні інвестиції», – розповів Сергій про суть дослідження.
Під час фінальної презентації своєї роботи Сергій продемонстрував аналітичний склад мислення, високе володіння матеріалом і чудове знання англійської мови. За словами призера, участь у Міжнародному конкурсі «Black Sea Science» стала для нього неоціненним досвідом і можливістю поборотися за перемогу в доброчесному інтелектуальному змаганні.
Довідково:
Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science» щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою під егідою Міністерства освіти і науки України, об’єднання закладів вищої освіти Чорноморського регіону Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.
Метою конкурсу є активізація наукової роботи студентів як найважливішого чинника формування фахівців, залучення студентів до науково-дослідної діяльності. Цьогоріч до складу журі конкурсу увійшли 144 науковці, 92 з яких представляли 23 зарубіжні країни.
До слова, обрано ректора Київського політеху: працює в університеті понад 20 років.