Студент столичного університету став переможцем Noosphere Space Games

Автор: Любава Лисичкіна
09:44 12.08

Богдан Боровик, студент кафедри космічної інженерії КПІ, став переможцем у загальному заліку та спеціальній місії. Окрім грошового призу, він виграв стажування в космічній компанії Flight Control Propulsion.

Студент столичного університету став переможцем Noosphere Space Games
оренда квартири Київ

Як повідомляється, навесні цього року відбулися треті змагання з віртуального ракетомоделювання Noosphere Space Games. Senior Edition. Окрім місії з грошовими призами, учасники мали змогу взяти участь в окремому заліку і виграти стажування у компанії Flight Control Propulsion. Переможцем в загальному заліку та спеціальній місії став 19-річний Богдан Боровик. Наразі він саме проходить стажування у космічній компанії.

Богдан – зі Львова, навчається  у Національному університеті “Київський політехнічний інститут” на кафедрі космічної інженерії. Він цікавиться  космонавтикою зі школи, постійно займається своїми невеликими проєктами, старається рухатися у цьому напрямку і хотів би займатися цим професійно.

“Регулярно, раз на рік чи два, я вигадую для себе якийсь інженерний проєкт – ідею для космічного апарату чи для ракети-носія – і працюю над ним з нуля до якогось концептуального чи ескізного рівня, просто щоб набратися досвіду проєктування і використання знань, які отримую”, – говорить політехнік. 

Останнім часом Богдан вивчає балістику, напрямок, пов’язаний з польотом ракет і космічних апаратів. Саме фйого він одразу обрав для стажування. 

Зараз хлопець розробляє симулятор польоту ракети-носія з впливом різних сил, які на неї діють, враховуючи силу землі, її обертання.

powerukraine

“Я працюю над цим проєктом з першого дня, вдосконалюю його, роблю складнішим. Мені допомагають мій ментор та фахівець з балістики. Вони підтримують та дають поради, як краще зробити те чи інше”, – додає вундеркінд. 

До слова, НАБУ шукає детективів у Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися