Стрічки з вінків на городах: під Києвом цвинтар розширили впритул до житлових будинків

Автор: Марія Супрун
18:20 29.10.2021

Моторошну картину цвинтаря спостерігають діти та дорослі безпосередньо з вікон своїх будинків у міста Тетіїв на Київщині. За останній час місцеве кладовище тут розрослося до чималих розмірів та добралося до житлових будинків.

Стрічки з вінків на городах: під Києвом цвинтар розширили впритул до житлових будинків

Про це йдеться в сюжеті “Сьогодні” на телеканалі “Україна 24”.

Місцевих мешканців не влаштовує ані краєвид, ані те, що вітер приносить на городи стрічки з вінків та іншу атрибутику. Мешканці Тетіїва пішли задати питання про розширення цвинтаря до мера.

Посадовці кажуть, що до кількох гектарів кладовища додали ще кілька десятків соток. Але з людьми при цьому взагалі не радилися.Чиновники зазначають, що збираються використовувати вільну земельну ділянку, оскільки “існує необхідність”.

Жителі Тетіїва збираються писати заяви до прокуратури, оскільки за законом між цвинтарем та будинками має бути не менше 300 метрів. Крім того, люди кажуть, що з кладовища до них доноситься спів священників під час відспівування, а їх діти бачать похорон просто з вікон будинків.

Якщо місто й надалі розширюватиме цвинтар, як це збирається робити, обурені люди обіцяють зламати паркан, яким загородили нові межі кладовища.

Нагадаємо, раніше будівництво мегакладовища та крематорію у Бориспільському районі прокоментувала КОДА.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин