Стрічка “Мій карпатський дідусь” з Богданом Бенюком та його онуком з Італії збирає овації глядачів у кінотеатрах столиці

Автор: Оксана Тупальська
17:36 01.01

Як тільки в український прокат вийшла комедійно-драматична стрічка Зази Буадзе “Мій карпатський дідусь” із українським дідом Богданом Бенюком та його італійським онуком Сімоне Коста, глядачі почали ширити позитивні відгуки про кіно.

Стрічка “Мій карпатський дідусь” з Богданом Бенюком та його онуком з Італії збирає овації глядачів у кінотеатрах столиці

“Історія розпочинається у далекій Італії, але серце її належить карпатській Бережниці, адже саме тут розгортаються основні події, які змушують глядача то сміятися, то витирати сльози”, – каже про побачене на великому екрані Андріана Стахів.

Фідьм почали знімати у 2019 році, проте через пандемію та повномасштабне вторгнення прем’єру відкладали. Lебют відбувся у 2023 році – під час Одеського міжнародного кінофестивалю у Чернівцях.

“На широкому екрані в великій залі так красиво дивитись Карпати) дуже красиві зйомки. Італія, Карпати. І історія щемлива. Ідіть на українське кіно”, – поділилася журналістка Ілона Довгань, яка у вільний від роботи час ходила в кіно. 
У стрічці – буркотливий дід та його 16-річний онук намагаються вирішити конфлікт поколінь. Але природа Карпат, неймовірні краєвиди та сніг допомагають розчулити серця двом чоловікам.  Закордонний онук проти карпатського діда – і комедія і життя багатьох українських родини!
 
“Насправді фільм зовсім не банальний, це щось набагато глибше і об’ємніше, ніж просто комедія чи просто драма, щось рідне і знайоме, сто раз бачене, але показане під незвичним кутом (до речі, відмінна операторська робота) – фільм вартує переглянути хоча б заради естетичного задоволення, але це далеко не єдиний плюс… А як зіграли (хоча це не гра!) місцеві жителі!”, – розповіла глядачка Лара Мончак.

Фільм доступний для людей з порушенням зору або слуху. Субтитри чи звукоописи будуть відтворюватись в твоєму смартфоні паралельно з подіями фільму. Квитки – шукайте в кінотеатрах. 

Раніше “ВК” розповідав, що спів колядок в колі родини – прекрасна традиція, яку варто передати дітям. Однак, коли репертуар закінчився, можна вчитися колядувати разом із зірками. Кореспондент “Великого Києва” зібрав найкращі святкові концерти до Різдва Христового, які варто подивитися вже тепер.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин