Стояла більше 10 років. Вандали розбили скульптуру балерини на Стрітенській (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
11:36 02.02

У столиці вандали розбили скульптуру балерини, яка простояла на вулиці Стрітенській більше 10 років.

Стояла більше 10 років. Вандали розбили скульптуру балерини на Стрітенській (ФОТО)

Про це повідомив у Facebook автор роботи, скульптор Костянтин Скретуцький, якому залишки балерини знайшли та принесли вчора місцеві жителі.

“У понеділок вранці мешканці вул. Стрітенської знайшли Балерину розбитою на тротуарі. Пан Ілля з дружиною передали залишки скульптури в майстерню автора. Поки невідомо чи можлива реставрація. Ми дуже вдячні сусідам Балерини за небайдуже ставлення до скульптури!”, – написав Скретуцький.

Нагадаємо, скульптура балерини з’явилася на цьому місці у 2009 році. Спочатку Скретуцький, який відомий багатьма незвичайними скульптурами Києва (“Їжачок в тумані”), збирався зробити тут пам’ятник звичайному сірнику і навіть встановив його. Але через кілька днів на ньому з’явилося оголошення: «Будь ласка, зробіть тут балерину. Поруч живе заслужена балерина, їй буде дуже приємно. Дякую”. Скульптор не залишився байдужим до прохання, так народилася скульптура «Балерина». Зроблена вона з липи, обличчя та руки – з кераміки, балетна пачка – з будівельної сітки, волосся – з ниток. Спочатку балерина була рудоволосою, а після реставрації – стала білявкою.

 

Як повідомлялося, на Контрактовій площі вандал повалив дев’ятисвічник Ханука (ВІДЕО)

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...