Про це повідомляє КМДА.
Як розповів директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук, у кожному районі Києва підготують в середньому по 100 пунктів обігріву у випадку надзвичайних ситуацій узимку.
Усі вони будуть облаштовані на базі соціальних об’єктів, де буде усе необхідне: тепло, освітлення, санвузли, їдальні, місця для відпочинку, банки теплого одягу та теплі ковдри.
У будівлях таких соціальних об’єктів є захисні споруди, куди можна спуститися у випадку повітряної тривоги.
Додатково пункти будуть обладнані генераторами для аварійного живлення, тепловими гарматами. Неподалік за необхідності чергуватимуть співробітники швидкої допомоги. У таких соціальних об’єктах є кімнати для надання медичної допомоги“, – наголосив Роман Ткачук.
За словами директорки Департаменту освіти і науки Олени Фіданян, відвідувачі пунктів матимуть доступ до новин та актуальної інформації про місто, а також психологічну підтримку.
Якщо починають працювати такі пункти обігріву, соціальний об’єкт перетворюється на об’єкт підтримки населення. Це великий комплекс роботи, до якого будуть долучені фахівці різних департаментів“, – зазначила Олена Фіданян.
Читайте також: Новий голова КМВА відвідав перші пункти обігріву для киян