Столичний завод ремонтує літаки з Індії та Казахстану: подробиці роботи режимного об’єкту

Автор: Любава Лисичкіна
21:43 03.09

Це єдине підприємство в світі, яке має право сертифіковано виконувати саме капітальний ремонт літаків марки «Антонов».

Столичний завод ремонтує літаки з Індії та Казахстану: подробиці роботи режимного об’єкту

Про це йдеться в сюжеті «Київ. NewsRoom» .

Персонал  «Заводу 410 Цивільної авіації»  відновлює  як техніку українських військових, так і  закордонну. Зокрема, в ангарах держпідприємства побували всі види військових літаків «Антонов». Нині на заводі ремонтують Ан-30 для Військово-повітряних сил Болгарії. Термін робіт від 5 до 10 місяців.

Також ремонтують Ан-26 та Ан-74 для Казахстану. Контракт було підписано в травні і український завод таким чином отримав роботу щонайменше на 3 роки. Перший літак буде готовий вже за півтора місяці. Про ремонт вже домовилися з представниками Індії, Бангладешу, Шрі-Ланки.

«Наше підприємство є унікальним в світі. Після розриву стосунків з Російською Федерацією ми єдине підприємство в світі, яке має право сертифіковано виконувати саме капітальний ремонт літаків марки «Антонов» — зазначив Олександр Пащенко, гендиректор заводу.

Загалом, найбільше замовлень підприємство отримує з країн Африки, Латинської Америки та України. Кожен другий літак, що тут ремонтують — від Повітряних сил ЗСУ. Також тут дооснащують нові гелікоптери Міністерства внутрішніх справ, придбані у Франції. Відтак, імпортні літаки тут також ремонтують, але обладнанням користуються лише іноземні спеціалісти відповідної кваліфікації.

«Для нас це вигідно, це дозавантаження простоюючих ангарів підприємства, тобто вони зараз завантажені і на самоокуповуванні, і це додатковий дохід нашим працівникам» — додав Пащенко.

 

Великий Київ у Google News

підписатися